Bybit to giełda cyfrowych aktywów, która swoją siedzibą ma w Singapurze. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że firma postanowiła rozszerzyć swoje usługi. Od teraz możliwy jest handel opcjami kryptowalutowymi. Co warto wiedzieć na ten temat?

Bybit pozwala na handel papierami wieczystymi oraz opcjami USDC korzystając z depozytu zabezpieczającego portfel. Jak mówi portal CryptoPotato, dzięki temu możliwe będzie znacznie łatwiejsze spekulowanie na temat przyszłych kosztów bazowego aktywa cyfrowego, a także rozliczanie transakcji za pomocą USDC. Dyrektor generalny oraz współzałożyciel Bybit, jakim jest Ben Zhou podsumował tę nowinkę. “Jesteśmy przekonani, że nasza najnowocześniejsza oferta zawiesi poprzeczkę dla sektora i znormalizuje handel opcjami kryptowalutowimi, tak jak zrobił to Robinhood z opcjami na akcje”. 

Warto wspomnieć o tym, że firma Bybit ma dopiero cztery lata, gdyż została założona w roku 2018. W czasie swojego działania zgromadziła jednak aż 2 miliony zarejestrowanych użytkowników i w dalszym ciągu pnie się w górę!