Goldshell KD5 – Hit, czy Kit?

Dziś przedstawimy Państwu zupełnie nową maszyne na rynku a mianowicie koparkę kryptowalut chińskiej fimy Goldshell model KD5.

Data premiery koparki firma Goldshell zaplanowała na swojej stronie na 30.03.2021.

Co charakteruzje te urządzenie?

Przedewszystkim jest to model self developed. Dużym plusem tego urządzenia jest również

Opracowany samodzielnie przez firmę Goldshell wysokowydajny układ obliczeniowy zapewnia KD5 potężne dane. Zdolność przetwarzania, zawsze utrzymuje doskonałe i stabilne warunki pracy, poprawiając dzięki temu wydajność obliczeniową.

Goldshell KD5 Miner to potężna koparka do wydobywania Kadena z kilkakrotnie lepszą szybkością mieszania i wydajnością niż jakakolwiek konkurencja na rynku. Charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, wysokim zwrotem z inwestycji i długowiecznością. 

Wysoki hashrate i niskie zużycie energii pomaga użytkownikom uzyskać wyższe zyski. Przyznamy, że 18Th/s rzeczywiście robi wrażenie. Z kolei pobór mocy na poziomie 2250 Watt to bardzo niski współczynnik zużycia energii, nie tylko skutecznie oszczędza rachunki za energię elektryczną, ale może również pomóc użytkownikom uzyskać wyższe zyski. Urządzenie wykorzystuje alrogytm KADENA do wydobywania kryptowalut Kadena, waga koparki wynosi 8500g.

Przy obecnych kursach kryptowalut dzienny dochód z tej koparki oscyluje na poziomie

84,23 $

W skali miesiąca byłoby to

2.526,84 $

Z kolei w skali rocznej

30 322,02 $