Cena XLM rośnie, a dyrektor generalna sieci Stellar Development Foundation, którego XLM jest tokenem, ma wypowiadać się przed całym Komitetem do spraw Usług Finansowych, na temat aktywów cyfrowych i przyszłości finansów.

Niedawno Maxine Waters w ogłoszonym komunikacie zaprosiła przedstawicieli branży kryptowalutowej do wypowiedzenia się na zaplanowanym posiedzeniu na temat „Aktywów cyfrowych i przyszłości finansów” przed Komisją Usług Finansowych Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Na wydarzenie zostali zaproszeni między innymi Jeremy Allaire, dyrektor generalny Circle Pay, Chad Cascarilla, dyrektor generalny Paxos Global czy Denelle Dixon, dyrektor generalny Stellar Foundation.

W związku z tym wydarzeniem oraz tym, że bierze w nim udział dyrektor generalna sieci Stellar Development Foundation, XLM, który w ostatnich tygodniach plasował się w umiarkowanym trendzie, nagle wzrósł o ponad 10%. Wszystko wskazuje na to, że będzie próbował przebić swoją dotychczasową wartość wszechczasów, czyli 0,36 USD.